Home Lajme Arbenita është “qorruar” në Feron, sapo ka refuzuar mashkullin që i çmend...

Arbenita është “qorruar” në Feron, sapo ka refuzuar mashkullin që i çmend gjitha femrat e botës

249
0

Arbenita Ismajli edhe njëherë ka treguar që ajo është e dashuruar kokë e këmbë në reperin nga Gjilani.

Mund të themi pa frikë se Fero dhe Arbenita janë kthyer ndër çiftet më “IN” dhe të komentuar të showbizz-it shqiptar.

Shpesh dyshja përflitet për marrëdhënien e tyre dhe Arbenita është shumë aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjete sociale me fotot e saj të cilat tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Këtë here ajo çka na bëri përshtypje është një nga personat që ndjekin modelen seksi dhe bëhet fjalë për një nga reperët me fame botëror, Chris Brown.

Me një kërkim të vogël edhe ju mund të shihni se reperi e ndjek vërtet Arbenitën, por mos u lodhni pasi këtë gjë e kemi bërë ne për ju. Siç mund ta shihni edhe në foton më poshtë, siguruar nga intv.al.

Por si duket Arbenita i bën ‘tipen’ pasi nuk e ndjek Chris dhe kjo vërtet është për tu habitur, sesi nuk mund t’ia kthesh ‘follow back’ CHRIS BROWN-it?! Është Fero xheloz apo si qendron puna? Nuk i dihet por kjo është e vërteta! Ju si do vepronit?

Kjo tregon qe Fero dhe Arbenita kan nje lidhje te fort