Home ShowBizz E martuar prej 40 vitesh Shkurte Fejza tregon sekretin e martesës së...

E martuar prej 40 vitesh Shkurte Fejza tregon sekretin e martesës së suksesshme

233
0

Këngëtarja Shkurte Fejza është shumë e njohur për publikun shiqiptar.

Ajo është shquar gjithmonë si një nga zërat më të fuqishëm që i ka kënduar vendit ndër vite me këngë patriotike, popullore e qytetare.

Çifti janë prindër të Gresa Behlulit gjithashtu këngëtare shumë e mirë dhee njohur.

E ftuar së fundmi në ‘Prive’ Shkurte Behluli ka zbuluar çelsin e një martese të suksesshme.

‘Ne jemi njohur që në vit të tretë në gjimnaz dhe që atëherë nuk jemi ndarë. Ne e kemi dashur njëri tjetrin dhe e kemi gjetur mirëkuptimin. Ai e ka mirëkuptuar karrierën time’ është shprehur këngëtarja.