Home Lajme Nuk përmbahet as Shpëtim Desku, ja çfarë thotë për mësuesin dhe policin...

Nuk përmbahet as Shpëtim Desku, ja çfarë thotë për mësuesin dhe policin nga Drenasi

316
0

Rasti i abuzimit të të resë nga Drenasi ka bërë bujë të jashtëzakonshme mediatike.Media dhe rrjetet sociale kanë dhënë efektin e tyre në aktualizimin e madh të kësaj çështje.

Mendimin e vet mbi këtë temë të shumë përfolur e ka dhënë edhe prezantuesi Shpëtim Desku.

Desku i ka dy fjalë për të gjithë, të cilat ju ftojmë ti lexoni.