Home Lajme Mihrije Braha: Ky kengtar i estrades mi ofroi 1 milion euro per...

Mihrije Braha: Ky kengtar i estrades mi ofroi 1 milion euro per nje natë

343
0

Mihrije Braha eshte njera nder kengtaret shume te njohura dhe mjaft e pelqyer per publikun shqiptar.

Edhe pse Mihrija ka 51 vjet ajo ende vazhdon te duket si nje adoleshente e bukur dhe me linja te trupit perfekte.

Mihrija ishte e ftuar ne emisionin me te shikuar ne Shqiperi “Shiko Kush Luan” bashk me bashkshortin e saj Naim Abazin.

Gjatë emisionit, në njëren prej pjeseve me interesante te emisionit, Mihrijes iu shfaqen në ekranë 3 personazhe nga estrada.Xeni, Ilir Shaqiri dhe Dani ishin emrat mes të cilëve Mihrije Braha duhet të zgjedhte se me cilin të darkonte, të martohej dhe njërin te eliminonte, e në rast se këngëtarja jepte një përgjigje, fitonte 10 pikë.

Por, në një moment ajo thotë:

“Mua njëri më ofroi 1 milion dollarë për një natë dhe nuk pranova, si mund të pranoj për vetëm 10 pikë të kësaj loje?”

Pavarësisht kësaj ajo u përgjigj duke thënë se me Danin do martohej, do darkonte me Ilir Shaqirin, dhe eliminoi Xenin.