Home ShowBizz Dafina postoi një fotografi shum të bukur.

Dafina postoi një fotografi shum të bukur.

60
0

Dafina Zeqiri së shpejti do publikojë një tjetër këngë.

Dafina Zeqiri gjatë ditëve të ardhshme pritet t;i gëzoj fansat me projektin e ti muzikor për të cilin mendohet se ka bashkëpunuar me Varrosin=.

Këngëtarja momente më parë ka ndarë një imazh në profilin e saj në Instagram ku është shfaqur mbi një motor, dhe si mbishkrim kishte lënë “Ring Ring, por nuk mund të merrni përgjigje”.

Kujtojmë se kënga e fundit e Duffyt ishte ‘Kapma doren’ një projekt ky që ua ka kushtuar fansave të saj për përkrahjen e dhënë.