Home Lajme Shkoi për të punuar në Kroaci, ndrron jetë 44 vjeçari

Shkoi për të punuar në Kroaci, ndrron jetë 44 vjeçari

74
0

Sabri Korqa nga Kamenica para dy javësh shkoi për të punuar në Kroaci, por nuk arriti ta gëzoj punën e re sepse ai me tashmë ka ndërruar jetë.

Korqa, 44 vjeçar ka nderruar sot jete ne Kroaci. Ai para dy javesh ishte nisur me nje grup te qytetareve te Kamenices per te punuar ne shtetin kroat.

Ende nuk dihen shkaqet pse ka nderruar jetë. Familjaret e Korqës kane thene se qytetaret do te njoftohen me kohe per transportimin e kufomes dhe kohen e varrimit të të ndjerit.