Thursday, November 14, 2019
Home Authors Posts by lajthia

lajthia

262 POSTS 0 COMMENTS

Arbeni nga Gjermania u martua për letra, dhe i dul mashkull….

Përshendetje jom nje fans i juaj ne lajthia dhe ju kom percjell shum.. dhe ne kohen e fundit e shoh qe postoni...

RASHICA FLET PËR USHQIMIN E TIJ TË PREFERUAR SHQIPTAR: MË PËLQEN...

Ylli i Werder Bremenit, Milot Rashica, ka folur për faqen zyrtare të klubit për karrierën e tij në futboll, dhe gjëra nga jeta e...
271,939FansLike
344SubscribersSubscribe
- Advertisement -

EDITOR PICKS